Кога и зошто тој заработи шлаканица?

Дискусија во 'Врски' започната од Unfaithful18, 24 јули 2012.

 1. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.498
  Допаѓања:
  25.477
  Пол:
  Женски
  Дали е виновен или не, расправијата не треба да се води со кревање рака..јас згрешив, младост лудост или премногу филмови гледање беше.
   
  На fallenangel и Outlook им се допаѓа ова.
 2. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  7.217
  Допаѓања:
  120.866
  Мене дм често ми вели дека сум била насилна, онака на мајтап и пред другари онака вика „Не...не...не ме тепа ... многу“, а работата е шо сум несмасна па уз сопнување знам да го подудрам, да го скокотнам, еднаш го галев ми се лизна раката, го заудирав на рамо. Накратко ништо намерно, ама зошто немам силен удар често мајтап ми игра за то. :tmi:
   
  На SugarHoney и piksooki им се допаѓа ова.
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.896
  Пол:
  Женски
  Не сум му удрила шамар колку и да ме изнервирал..
  Еднаш у бес му ја скршив пепељарата од ѕид :tmi:
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.454
  Допаѓања:
  30.468
  Пол:
  Женски
  На маж ми, тогаш вереник. Од ергенска се врати во 08:00 часот наутро и доби една заслужена 8)
   
 5. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.893
  Допаѓања:
  20.354
  Пол:
  Женски
  На мм , додека ми беше дечко . Ама мнооогу ми дигна живци :@ . Си седев со еден другар , и доаѓа ми вели што праеш ти со овој , сум ти рекол несмееш со машко муабет да тераш . Молам ? Ти мене маж си ми или дечко ? Кога ќе ме земеш дома , тогаш ќе кажуваш , додека сум кај татко ми несмееш ништо да ми кажеш ! Се заинати и му залепив шамар . Не ми се налути , ама сега ме зеза дека имам тешка рака и тешко на тој кој ќе изеде шамар од мене :rofl: инаку , откако доби шамар и се смири малку ми се извини , затоа што така реагирал бидејќи предходно се изнервирал со неговите дома :D вика не беше ти крива , ја се изнервирав со мојте пред тоа , знам дека помеѓу вас неможе ништо да има , не е наша вера :D
   
 6. Twigs

  Twigs Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2016
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  151
  Пол:
  Женски
  Заш си бараше рогови и си ги доби :sun:
   
 7. SweetGirl55

  SweetGirl55 Нов член

  Се зачлени на:
  5 април 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Го имам удрено еднаш и многу се каев за тоа. Но сметам дека секое кревање рака на партнер е погрешно.
   
 8. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  12.037
  Допаѓања:
  131.965
  Пол:
  Женски
  Не сум му удрила шамар, ни па би го удрила, не сум од племе, па да се служам со физички напади.
  Или ќе решиме фино лепо со компромис и разговор или ако не можеме да се спогодиме подобро ќе раскинеме.
  Да го тепам, не фала, не се служам со такви ниски удари.
   
  На Veta, tinka-mace, edna_malecka и 9 други им се допаѓа ова.
 9. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  712
  Пол:
  Женски
  Скраја било по лице никако. Шлаканици знае да добие по задник ако не е мирен.. Не останува должен иначе, ама не се жалам не ми сметаат.. :$ :rofl:
   
  На burthdaykake му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Кена Рис

  Кена Рис Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2017
  Пораки:
  536
  Допаѓања:
  2.465
  Пол:
  Женски
  Никогаш не сум го удрила, не сум воопшто насилна. Сè гледам да решам со муабет, не ни викам дури, бидејќи и тоа го гледам како психичко насилство. Не само со него, туку и со сите гледам мирно да решам конфликти.
   
  На tinka-mace и candy.cane им се допаѓа ова.
 11. Cacii123

  Cacii123 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2019
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  Додека бев во врска со првиот дечко, бевме заедно 10 месеци и за тие 10 месеци го немав удрено воопшто. Од кога раскинавме тоест тој прв ми раскина јас сеуште го сакав него, а тој пак пред да раскиниме ми имаше речено за една моја другарка која што во тој период почесто излегуваше заедно со мене и со моите другарки дека му била многу убава, а и велеше дека доколку раскинеме следната девојка ќе му биде од моето место на живеење. Јас секако мислев дека се шале за да ме нервира, но не испадна баш така.

  Една вечер бевме излезени заедно со моите другарки и истата таа девојка, а и тој беше таму и после некое време го снема него, а истовремено ја снема и таа другарката и јас се посомневав и и ѕвонев за да ја прашам каде е да дојдам и јас на тоа место, меѓутоа таа ме излажа, но сепак се познаваше дека ме лаже и почнав да ја барам каде што мислам дека е и ја најдов заедно со мојот бивши ете тогаш таа се исплаши од мене и избега, а додека бившиот си доби една јака шлаканица поради тоа, тој почна да ми кажува пцовки, јас само реков си го заслужи овој шамар одамна и му свртев грб и си заминав, а таа девојка од тогаш престана да ми биде другарка и после некое време му стана девојка на мојот бивши.
   
  На buba4e89 и mesecar им се допаѓа ова.
 12. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  3.047
  Допаѓања:
  55.999
  Не се случило и нема да се случи.
  Не се служам со физички удари, ама кога сум нервозна знам да кажам работи за кои после се каам. :|
   
  На Veta му/ѝ се допаѓа ова.