1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога последен пат плачевте и зошто?

Дискусија во 'Психологија' започната од anichka94, 1 јуни 2012.

 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  Кога последен пат плачевте и која беше причината за тоа ?
   
  На JustBeYou и Lav95 им се допаѓа ова.
 2. Jule55

  Jule55 Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2012
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  4
  Кога последен пат плачевте ?

  денес..
   
 3. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  5.641
  Кога последен пат плачевте ?

  денес.а причината?па веќе подолго време ме измачуваат некој работи
   
 4. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Кога последен пат плачевте ?

  Вчера...
  Причина-што друго ако не ТОЈ :doh:
   
  На ReinaDeCielo и anamarija..xD им се допаѓа ова.
 5. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  124
  Кога последен пат плачевте ?

  вчера :D
   
 6. Marie.m

  Marie.m Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  764
  Кога последен пат плачевте ?

  Синоќа, а причината неможам да стигнам да научам за испит.
   
  На чупето* му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Кога последен пат плачевте ?

  Вчера вечерта.
  Два сериозни проблеми во исто време.Незнаев на кој да се посветам и да го решам.
  Бев слаба,и заплакав. Неможев да издржам.
   
 8. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Кога последен пат плачевте ?

  Неам плачено одамна али готова сум кај и дае ќе ми пукне филмот и ќи се изнаплачам фино лепо па шо сака нека биде
   
 9. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Кога последен пат плачевте ?

  Не се сеќавам. :?:
   
 10. CrazyStupidLove

  CrazyStupidLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  586
  Кога последен пат плачевте ?

  Завчера и 2 дена пред тоа мислам дека се исцедив :D
   
 11. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.171
  Пол:
  Женски
  Кога последен пат плачевте ?

  На 18ти мај.
  И тоа во школо. :D Се карав со еден другар, и уште не му зборам, а ни оне мен :wasntme:
   
 12. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.096
  Пол:
  Женски
  Кога последен пат плачевте ?

  Пред испитот, завчера! Толку трема ме фати што мислев дека заборавив и како се викам! :lol:
   
 13. Nastjaaa4

  Nastjaaa4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  81
  Кога последен пат плачевте ?

  сега...сега плачам...не знам што се случува...тотално сум разочарана! си заминав од кај него оти имав раб...и се беше прекрасно функциониравме прекрасно....поминувавме убави моменти не расправавме....и додека бев тука се убаво одеше се слушавме по 100пати во ден се смеевме и наеднаш вечерта почна да ми најдува рачки за да не се вратам....почна со мене мн лошо да се однесува а не знам која е причината...не знам што се случува....каде згрешив! не ми се ни јавува....а верени сме?!....што ли да правам...??/ ;( ;( .....што ли се случува??? ;(
   
 14. tessi

  tessi Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  544
  Допаѓања:
  517
  Кога последен пат плачевте ?

  Пред малку....Едноставно премногу проблеми ми се собраа,под голем стрес сум,а и ситуацијата со него ме избудалува.Не можам веќе,сакам мозокот на пасење да си го пуштам и со ништо да не се замарам....
   
 15. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.627
  Допаѓања:
  80.760
  Пол:
  Женски
  Кога последен пат плачевте ?

  Пред две-три недели.
  Едноставно ми дојде преку глава и ми пукна филмот, па се истурив квалитетно.
  Ич не можам да чувам и трупам емоции и нервози во мене, ко да ме гушат и морам да ги извадам надвор, макар и со солзи.
   
 16. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  350
  Кога последен пат плачевте ?

  Сега,за Кико! :sweat: :sweat: :sweat:
   
 17. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.182
  Кога последен пат плачевте ?

  Завчера... па ми пукна филмот веќе :D
   
 18. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Кога последен пат плачевте ?

  Сега плачам зашто од се ми е преку глава више :@ ;(
   
 19. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
  Кога последен пат плачевте ?

  Во четвртокот... :?:
  Можеби пак ќе плачам за некој саат како што е тргнато... :|
   
 20. ana-girl

  ana-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2011
  Пораки:
  535
  Допаѓања:
  648
  Кога последен пат плачевте ?

  во вторникот :(