Кога прв пат облековте штикли ?

Дискусија во 'Канта' започната од In..Love, 12 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. In..Love

  In..Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  Кога прв пат облековте штикли не дома туку за излегување, надвор, чаршија, Нова Година.. .... ?
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.737
  хаха :D In..Love со темава ме потсети на деновите кога се учев да одам на штикли :) тоа беше недела-две пред полуматура, тогаш јас и уште две мои другарки за прв пат се качивме на штикли, бидејки ни беше срам дома да се учиме, a за полуматура купивме штикли решивме да излеземе во штикли и можам слободно да кажам дека изглеавме како шатки :D мислам дека цел град ни се изнасмеа таа вечер :)
   
 3. kolache.99

  kolache.99 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  808
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.