1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога сум сама дома

Дискусија во 'Канта' започната од Sardinija21, 26 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sardinija21

  Sardinija21 Нов член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  93
  Што најчесто правите кога сте сами дома?
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.916
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.