Кога тој има побитни работи?

Дискусија во 'Врски' започната од gwen, 20 јануари 2010.

 1. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.556
  Допаѓања:
  17.575
  Обично јас сум таа што секогаш има поважни работи од партнерот
   
 2. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  591
  Пол:
  Женски
  Последниот месец секогаш имаше некоја работа и не сакаше да се види. Секогаш јас настојував да се гледаме и се чувствував толку безвредно.
  Откако се видовме последниот пат и со солзи во очите го испратив до врата знаев дека е крај.
  Тип како него секогаш ќе се однесува незрело и незаинтересирано. Премногу ми е жал што не успеа да ме засака.
  Со самото пишување ми доаѓаат слики од настаните и сфаќам дека проблемот не бил во мене
   
  На Dust и Wahnsinn им се допаѓа ова.