Кога ќе нѐ носат на екскурзија преку Фемина?

Дискусија во 'Насмевка' започната од BadGirlIna, 8 мај 2013.

 1. BadGirlIna

  BadGirlIna Активен член

  Се зачлени на:
  8 мај 2013
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  5
  Дали некогаш сте размислувале на оваа тема?
  Јас да хахах :D
   
 2. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.643
  Допаѓања:
  51.567
  Сега Абеја ќе се појави во секој момент и одма ќе организира :D
   
  На Kaylie, Elennaa, Doozy и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  16.873
  Пол:
  Женски
  Не знам дали ќе ми веруваш, ама откако ја отвори темава око не можам да склопам, цело време мислам и фантазирам како би било кога би било и која дестинација би не сплотила сите како едно, со Билка како туристички водич :rofl:
  Се шалам бе, сега ја приметив темава читајќи-смешни мислења.

  Се извинувам што доцнам, но напорно било да трчаш по агенции да договараш, преговараш, да се ценкаш за попуст итн.
  Од толку голема понуда на дестинации, навистина не знаев која да ја одберам.

  Ајде феминчиња предложувајте дестинации за екскурзија па потоа BaGirlIna како иноватор на темава, нека отвори анкета со најчесто бараните дестинации, па да гласаме.

  Ако не се договориме, не ни бега тура низ цела Европа, па наредната година, може да биде Африка итн. по континенти.

  Јас сакам да одиме во Нов Зеланд. 8)
   
  На Dust, ELIDavor, Twinkles и 5 други им се допаѓа ова.
 4. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.709
  Допаѓања:
  59.948
  Брегот на Слоновата коска и околните села. :!: :D
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 5. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.298
  јас би сакала до Москва да појдеме ... ако нема никој против ...
   
  На Twinkles, Goddest, Ketrin.Moon и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.643
  Допаѓања:
  51.567
  А дали ќе ни давате и сендвич и сокче по пат и дали ќе треба родителска согласност на писмено? (или од работодавач :^) )

  За Нов Зеланд Моира ќе не организира :wasntme:
   
  На Doozy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Moira

  Moira Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.937
  Допаѓања:
  7.640
  ^ А бе седете мирно, подобро од тука нема!
  Ќе ми шетале они по екскурзии....
   
 8. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.643
  Допаѓања:
  51.567
  ^ Што викаш, ние овде од се по нешто иаме :D
  [​IMG]

  Пола Европа на плоштад
   
  На Kaylie, MaggieTatum, pamelche и 2 други им се допаѓа ова.
 9. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.298
  амаа плоштадот не е екскурзија ...
  неможеш да уживаш во пеење во бус или пекање за вц...
  јас сум за Москва или за Сибир кај и да е поефтино нема да се жалам :lol:
   
 10. Torte19

  Torte19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  86
  Турција :) :inlove:
   
 11. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.916
  Допаѓања:
  26.680
  Пол:
  Женски
  Јас сум за во Италија. А колку треба да се доплати за баничка по пат? А дозволено ли е фотоапарат? И имам предлог за тоа Михајло да вози. Јас си земам место до Dala. :D
   
  На sweet-star, Someonespecial, Dala и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  Да не сте тргнале без мене!!!! :D
   
 13. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  може и до Германија да навратиме :D
   
  На kala21 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.414
  Пол:
  Женски
  Јас сум да идеме накај London или New York и ич да не се враќаме. ^_^
  Што велите, добра ми е идејата? :emo:

  Значи темата ви е ЛОЛ :rofl: :rofl:
   
  На Arthur, Kaylie и kala21 им се допаѓа ова.
 15. chocolate...girl

  chocolate...girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  147
  Пол:
  Женски
  Се согласувам со тебе хахаах..инаку би можело сега првиот пат низ европа една тура да направиме :D :D
   
 16. LudaDevojka

  LudaDevojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  62
  Јас сум за лондон или нујорк :D
   
 17. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  Ние бевме еднаш низ Македонија, ама тоа беше одамна, уште кога се зачленив, сега не знам дали ќе не носат некаде, многу сме :)
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 18. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  Јас сум за некој Италијански остров, може Сицилија, Сардинија или Капри :)
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
  Гледам вака ептен сакате да шетате. Што викате да го прошетаме целиот свет ? :lol: Еден пат околу светот за 80 дена. :D Башка секаде вака ќе отидеме не само ваму-таму и ништо не сме направиле. :P Сите ќе бидат задоволни. :wasntme: Идејава е ептен забегана, што вика k.i.m премногу сме. :rofl:
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 20. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.817
  Допаѓања:
  4.486
  Пол:
  Женски
  па не мора да ги носат сите феминки,само оние што пишуваат во ова тема :P
  а да одиме насекаде по малку,инаку јас сакам во шпанија и франција :inlove: