Кое животно сте вие?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од My.Cloud, 15 август 2012.

 1. didicool

  didicool Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  85
  Тигар мхм :)
   
 2. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Пооооооооооооооооооооооооооооооооолллллллллллллллллллллллллллжжжжжаааааааааааааааааааааааааааааааааввв.
  Мислам на полжав. :D Но, не ми одговара. Јас сум премногу брза за да бидам полжав. :( Посебно во зборувањето. :lol:
   
 3. Petunia-Queen

  Petunia-Queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  314
 4. Lucy2003

  Lucy2003 Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Тигар :)
  Многу ги сакам тигрите многу ми се слатки
   
 5. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.239
  Допаѓања:
  9.665
  Пол:
  Женски
  Коњ...
  Незнам, но ич не ме зачуди... Дома лудувам, скокам, трчам и баш коњов ме потсети не мене... :wasntme:
   
 6. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Тигар :D омилено животно ми е ;)
   
 7. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  613
  Допаѓања:
  1.486
  Пол:
  Женски
  Леле глушец хаха :D
   
 8. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  4.628
  Пол:
  Женски
  мачка , тигар

  пинџур
   
 9. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  seasopraime you are a Donkey - браво,браво :clap: како ме погодиле,со инаетот сите ми викаат дека сум ко магаре на мост,а ја пак и вракам дека и магарето со тегнење ке помине а јас нема :lol: :rofl:
   
 10. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.771
  Допаѓања:
  5.355
  Пол:
  Женски
  Коњ. Малку повеќе познат факт. :D
   
 11. matejaaa

  matejaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2014
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  133
  ахахха глушец ќе ме биде :D
   
 12. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.512
  Пол:
  Женски
  Elena ******* you are a Tiger
   
 13. wonderful1

  wonderful1 Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2014
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  31
 14. orchid28

  orchid28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  155
  Пол:
  Женски
  Слооон хахаха не сум до толку голема хаахах :D
   
 15. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.334
  Допаѓања:
  119.327
  Пол:
  Женски
 16. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.226
  Пол:
  Женски
  Хиена??????? Многу страшно ми звучеше.
   
 17. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.419
  Пол:
  Женски
  Претпоставувам Мачка, сакам да се галам, да се умилкувам, а кога сум во безизлезна ситуација и ставена во ќош, знам и да извадам очи.
   
 18. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.226
  Пол:
  Женски
  Оди на првиот одговор на темава и ќе ти каже што точно си. Инаку и јас не би помислила дака сум хиена:smoke:
   
 19. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.419
  Пол:
  Женски
  Кокошка сигурно не сум, или сум супер интелигентна кокошка. Знам дека сум скромна но пред се реана.
   
 20. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  788
  Пол:
  Женски