1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку време треба да се исфрли никотин од крвта?

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Bagabond, 18 декември 2016.

 1. Bagabond

  Bagabond Нов член

  Се зачлени на:
  18 декември 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Колку време треба да помине откако ке испушиме 1 цигара да не покаже на крвна слика?

  Нов сум се извинувам ако го утнав бордот :)
   
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.558
  NE pokazuva
   
  На Bagabond му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bagabond

  Bagabond Нов член

  Се зачлени на:
  18 декември 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Сигурно ли?
  Друг некој знае ли?
   
 4. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
  Не се секирај, нема да те фатат твоите дека пушиш.
   
  На Cinderfakinrella, JollyGirl, blackwave и 5 други им се допаѓа ова.
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.413
  Допаѓања:
  318.438
  Пол:
  Женски
  Освен ако не го сликаат на ртг
  Се гледа пушачка плуча :lol:
   
  На blackwave, Ketchup, ♡BuBaLe♡ и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.941
  Pusti strav sto ti prai :D
   
  На Prijatelot, LivingGlam, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.558
  Ne de. Ako pafnal edna dve nisto mema. Ke rece od kaficite mu e kaj sto se pusi, deka zadimeno vnatre
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  4.338
  Допаѓања:
  51.766
  Пол:
  Женски
  Се надевам дека ти се првите цигари во животот и последни.;)
  Веројатно си многу мал и знаеш дека правиш нешто погрешно, нешто што не би го одобриле и твоите родители веројатно, па се плашиш дека ќе те откријат.
  Не се познава на крвна слика, но има други начини каде може да се увиди дали си пушач.
   
  На Cinderfakinrella, girl-miri, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 9. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.118
  Допаѓања:
  2.917
  Пол:
  Женски
  Ne pokazuva :)
   
 10. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки

  Si go utnal Nick Name- to. Ako si BAGABOND nema maka da imas mali:)

  Tri dena treba da pominat odkako kje se ispushi edna cigara.