1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку години има вашиот мозок?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од srcesrce, 26 октомври 2015.

 1. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  Провери дали твојот мозок е стар колку и телото или веќе оддамна остарел и е вон употреба.

  1. Stisni "START".
  2. Pričekaj da prodje 3, 2, 1.
  3. Zapamti položaj brojeva na ekranu, i onda klikni na krugove redom od NAJMANJEG broja doNAJVEĆEG broja.
  4. Na kraju igre kompjuter će ti napisati koliko je star tvoj mozak.

  klikni i proveri :http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html
   
 2. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  788
  Пол:
  Женски
 3. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  5.075
  Допаѓања:
  27.304
 4. pravnicka2

  pravnicka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2013
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  332
  Пол:
  Женски
 5. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.986
  Допаѓања:
  27.301
  Пол:
  Женски
  36 :o Дваесет и две години повеќе отколку што сум. :lol:
   
  На Bender Rodriguez му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  20
  Баш така ! :P
   
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.550
  Пол:
  Женски
  Знаев јас дека сум заостанала со растење на мозоков:D:Dме направи млада, млада:D
   
  На ***nekoja***, Bender Rodriguez и SWagger274 им се допаѓа ова.
 8. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.305
  Пол:
  Женски
  38. Тешко мене... :rofl:
   
  На Bender Rodriguez му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.622
  Допаѓања:
  32.765
  Пол:
  Машки
  32. И мојов изгледа со враќана километража ми го продале... (facepalm)
   
  На Bebulleee и baba Rada им се допаѓа ова.
 10. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.550
  Пол:
  Женски
  Да не се расипа од мене овој...сите после мене незадоволни или задоволни:Dсум го :drunk:
   
  На Bender Rodriguez му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.938
  Допаѓања:
  41.211
  Пол:
  Женски
  31...Што ме остаре олку ова. :lol:
   
  На Lella, Lady Phoenix и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.550
  Пол:
  Женски
  :Drekov deka jas mu ebav mater:D
   
  На Bender Rodriguez и Anabelle.Amorette им се допаѓа ова.
 13. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.360
  Пол:
  Женски
  Арни сте сите ,мојот има 50и кусур:clap::rofl:
   
 14. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  2.176
 15. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  23.754
  Допаѓања:
  155.571
  Пол:
  Женски
 16. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.927
 17. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  5.883
  Допаѓања:
  55.721
  Пол:
  Женски
  27

  Си се одржувам бе :D
   
 18. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.837
  Допаѓања:
  22.057
  Пол:
  Женски
 19. Arjanit2021

  Arjanit2021 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2021
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  624
  Пол:
  Машки
 20. Need for Speed

  Need for Speed Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2021
  Пораки:
  540
  Допаѓања:
  1.069
  34 :makeup: значи понапредна за цели 12 год. :D:D
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.