Колку години има вашиот мозок?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од srcesrce, 26 октомври 2015.

 1. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  Провери дали твојот мозок е стар колку и телото или веќе оддамна остарел и е вон употреба.

  1. Stisni "START".
  2. Pričekaj da prodje 3, 2, 1.
  3. Zapamti položaj brojeva na ekranu, i onda klikni na krugove redom od NAJMANJEG broja doNAJVEĆEG broja.
  4. Na kraju igre kompjuter će ti napisati koliko je star tvoj mozak.

  klikni i proveri :http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html
   
 2. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  789
  Пол:
  Женски
 3. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  4.616
  Допаѓања:
  25.906
 4. pravnicka2

  pravnicka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2013
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  330
  Пол:
  Женски
 5. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.862
  Допаѓања:
  26.338
  Пол:
  Женски
  36 :o Дваесет и две години повеќе отколку што сум. :lol:
   
  На Bender Rodriguez му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  20
  Баш така ! :P
   
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.492
  Пол:
  Женски
  Знаев јас дека сум заостанала со растење на мозоков:D:Dме направи млада, млада:D
   
  На ***nekoja***, Bender Rodriguez и SWagger274 им се допаѓа ова.
 8. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.313
  Пол:
  Женски
  38. Тешко мене... :rofl:
   
  На Bender Rodriguez му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.622
  Допаѓања:
  32.757
  Пол:
  Машки
  32. И мојов изгледа со враќана километража ми го продале... (facepalm)
   
  На Bebulleee и baba Rada им се допаѓа ова.
 10. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.492
  Пол:
  Женски
  Да не се расипа од мене овој...сите после мене незадоволни или задоволни:Dсум го :drunk:
   
  На Bender Rodriguez му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.736
  Допаѓања:
  36.978
  Пол:
  Женски
  31...Што ме остаре олку ова. :lol:
   
  На Lella, Lady Phoenix и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.492
  Пол:
  Женски
  :Drekov deka jas mu ebav mater:D
   
  На Bender Rodriguez и Anabelle.Amorette им се допаѓа ова.
 13. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.355
  Пол:
  Женски
  Арни сте сите ,мојот има 50и кусур:clap::rofl:
   
 14. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  502
  Допаѓања:
  2.140
 15. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.578
  Допаѓања:
  126.245
  Пол:
  Женски
 16. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.678
  Допаѓања:
  2.924
 17. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  5.599
  Допаѓања:
  54.474
  Пол:
  Женски
  27

  Си се одржувам бе :D
   
 18. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.358
  Допаѓања:
  20.681
  Пол:
  Женски
 19. Arjanit2021

  Arjanit2021 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2021
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  141
  Пол:
  Машки