babylove овошни кашички

Колку години сте разлика со вашето момче?

Дискусија во 'Врски' започната од anichka94, 21 октомври 2014.

 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.811
  Допаѓања:
  7.037
  Има тема што мислите за разликата во години.
  Ова нека биде анкета конкретно за вас :D
  Ако мислите дека е премногу слична.канта :)
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.897
  Пол:
  Женски
  Колку години сте разлика со вашето момче ?

  Аничке не е слична темава? :)

  Разлика во години
   
 3. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  3.117
  Колку години сте разлика со вашето момче ?

  ^ Па anichka94 убаво објасни дека е различна темата. Оваа темава тука е еден вид на анкета, а та другата е дискусија за разликите во години.
   
  На anichka94 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.811
  Допаѓања:
  7.037
  Колку години сте разлика со вашето момче ?

   
 5. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  5.809
  Допаѓања:
  97.705
  Колку години сте разлика со вашето момче ?

  Да се види црно на бело кој е со стар дедо а кој си обезбедил млад пастув :D
   
  На sj *O*, Vlatko01, duffi и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.897
  Пол:
  Женски
  Колку години сте разлика со вашето момче ?

  Јас се извинувам, грешка сум разбрала :)
   
 7. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.759
  Допаѓања:
  59.957
  6 месеци:D
   
 8. naturally

  naturally Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  2.510
  3 години 1 месец и 1 ден :angel:
   
 9. kikitta

  kikitta Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  4 ипол години
   
 10. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.897
  Пол:
  Женски
  5 месеци сум постара :lol:
   
 11. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  4 ипол годинки е постар од мене. :inlove:
   
 12. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.312
  Допаѓања:
  2.468
  Пол:
  Женски
  1 годинка 8)
   
 13. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.576
  Допаѓања:
  5.725
  Пол:
  Женски
  Неполни седум месеци е постар од мене. :wasntme: Никогаш не мислев дека ќе бидам во сериозна врска со дечко од моја генерација. Ама не би го менувала за ништо на светот. Неговите размислувања и искуства некои и на 30 ги немаат. Посериозен и позрел е од многу што ги знам, а се 5, 6 години постари од него.
   
 14. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  12.048
  Пол:
  Женски
 15. Luna91

  Luna91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  1.953
  Допаѓања:
  9.795
  10 месеци :inlove:
   
 16. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Постар е од мене година и 2 месеци :)
   
 17. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.390
  Разлика сме 8 месеци.
  А кој е постар, не прашувајте.:nod:
   
 18. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.185
  Исто :D
   
 19. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.035
  3 години и некој месец е постар од мене. :)
   
 20. f.e.m.i.n.k.a

  f.e.m.i.n.k.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  764
  Пол:
  Женски
  9 месеци е постар од мене...