Колку сте задоволни од вашата врска?

Дискусија во 'Врски' започната од shaa, 30 мај 2011.

 1. nonenceee

  nonenceee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2012
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  1.014
  Екстремно задоволна ... :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. Ligavka

  Ligavka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  61
  Екстра, задоволна тоа е изборот до крајот на мојот живот го обожавам срце мое :l: :* :hug:
   
 3. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.313
  Допаѓања:
  3.380
  Пол:
  Женски
  Презадоволна! Веќе година ипол во среќна врска сум. За прв пат сум заљубена, првиот секс го имав со него..итн. :D
   
 4. Ilusionist

  Ilusionist Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.906
  Делумно.
   
 5. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
  Ах презадоволна. Немам зборови колку е романтичен.
  Само има една маана, никој не може да го види Каспер мој :(

  Шала на страна :D Од претходнава бев презадоволна, ама се што е убаво кратко трае нели. Така да у скоро време, нејн врска, нејќам. На оваа возраст и онака машкиов свет се недозреани, зошто па ние да се замараме.
   
 6. ClaudiaLeBoursier

  ClaudiaLeBoursier Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  22
  Веќе 3 години сум во врска и се беше супер ама последниов месец катастрофа!!!! Се надевам дека е само период бидејќи во спротивно.....
   
 7. xoxo..gossip-girl

  xoxo..gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  641
  Прекрасна врска :) Досега сум немала ваква :angel:
   
 8. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.456
  Допаѓања:
  12.735
  Пол:
  Женски
  ПРЕМНОГУ :inlove:
   
 9. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  142
  многу задоволна многумногу :inlove: првпат се чуствува сакано :$ и многу су среќна :$
   
 10. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.315
  Допаѓања:
  8.358
  Делумно..
  Сум имала премногу големи очекувања од него(ми се жале) :?:
   
 11. Ani.taa

  Ani.taa Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  61
  4 ипол години сум во врска и пресреќна сум
   
 12. richgirl998

  richgirl998 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  286
 13. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.513
  Допаѓања:
  3.447
  Пол:
  Женски
  Задоволна сум, среќна сум! :)
   
 14. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.680
  Презадоволна сум.
  Заљубени и среќни, се надевам ќе останеме такви. :inlove:
   
 15. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  141
  секогаш може и подобро... :D
   
 16. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  249
  Пол:
  Женски
  На скала од 1-10 јас би дала 9 поради тоа што нешто му се случува последнава недела, инаку како за наши години мислам дека е супер бидејќи има и разбирање, почит, доверба и најбитно од се Љубов :inlove:
   
 17. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  2.659
  Допаѓања:
  6.227
  Пол:
  Женски
  Си го сакам и ме сака, го нервирам и ме нервира.
  Идеално :D
   
  На karenin му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Dennings

  Dennings Популарен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2013
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  2.549
  Пол:
  Женски
  Задоволна сум. Нормално има некои работи кои можат да се поправат,ама се со тек на време :)
  На скала од 1-10, би рекла 8,5 :)
   
 19. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.395
  Исто и кај мене :)
  Би додала уште: ме разочарал-сум го разочарала, ме изненадил-сум го изненадила.
  Би било досадно ако е се совршено :inlove:
   
 20. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.044
  Допаѓања:
  2.310
  Пол:
  Женски
  Си го сакам и убаво ми е. Тој ме сака и уште поубаво му е :lol:
  Презадоволна, пресреќна сум, ме исполнува, се грижи за мене.. Љубов! :inlove: