Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку сте задоволни од вашиот партнер.

Дискусија во 'Канта' започната од zizela111, 13 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zizela111

  zizela111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  68
  Ајде девојки сте или не? И колку?

  Јас еве сум. Ме задоволува на секој можен начин, ми угодува, ме прави среќна и ме исполнува целосно. Го сакам :inlove:
   
 2. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  Поарен нема да најдам :D
  Абе добар е ме слуша, малку е љубоморен ама не ми смета :D
  И мн ме нервира шо сака да се инаети со мене и оти веке еднаш заскогаш не сфати дека неможе да ме надинаети и точка. :devil:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.229
  Допаѓања:
  57.075
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.