Колку често се гледате со партнерот?

Дискусија во 'Врски' започната од Snow-Queen, 4 јануари 2012.

 1. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  2.045
  Допаѓања:
  34.989
  Пол:
  Женски
  Секој ден, блиску живееме ретко се има случено да не се видеме еден ден. Се гледаме претежно навечер бидејќи тој е на работа, а во недела најчесто и денски.
   
  На Joanna_ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lunchy

  lunchy Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2016
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  311
  Пол:
  Женски
  Sekoj den.Samo den pred ispit ne se gledame iako toj saka barem 5 min da dojde da se vidime taka da za naredna ispitna ke gledam barem malku vreme da najdam i da se vidime iako mnogu panicam pred ispitive
   
  На zokystanoevsky му/ѝ се допаѓа ова.