1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку...??

Дискусија во 'Канта' започната од kristii, 13 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  1.706
  ne znam dali imalo vakva tema do sega ako imalo slobodno premestetea :)

  Koga za prv pat imavte seks..??
  Kolku seks partneri ste imale do sega..??
  Dali se kaete za nekogas..??
   
 2. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  89
  Postojat vakvi temi veke ;)
   
 3. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.680
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.