1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Комични стрипови :)

Дискусија во 'Насмевка' започната од Responsible, 15 октомври 2011.

 1. Responsible

  Responsible Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  434
  Пол:
  Женски
  Овде може да ги постирате вашите омилени стрипови. :)

  Еве за почеток нешто од мене :lol:

  Лек за грло
   

  Прикачени фајлови:

  • 5.jpg
   5.jpg
   Големина на фајлот:
   119 KB
   Прегледи:
   435
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина на фајлот:
   102,7 KB
   Прегледи:
   435
  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   102 KB
   Прегледи:
   435
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина на фајлот:
   116 KB
   Прегледи:
   434
  На Stefani999 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Responsible

  Responsible Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  434
  Пол:
  Женски
  :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • 1-2.jpg
   1-2.jpg
   Големина на фајлот:
   50,7 KB
   Прегледи:
   400