1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Конгенитална адренална хиперплазија (КАХ)

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од batkabatka, 23 јануари 2020.

 1. batkabatka

  batkabatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Дали сте слушнале за ова генетска болест или познавате некого со оваа болест?
   
 2. AneSk

  AneSk Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.050
  Пол:
  Женски
  Да јас ја имам оваа дијагноза