Коронавирус – да се насмееме малку на своја сметка

Дискусија во 'Коронавирус' започната од Nausicaa, 16 март 2020.

 1. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  10.752
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200326_130023.jpg
   
  На SofiMar_, elenaxbbg, tina2018 и 19 други им се допаѓа ова.
 2. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  23.480
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Lalalala99919, CrazyGirl15, tina2018 и 19 други им се допаѓа ова.
 3. Ava.84

  Ava.84 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2015
  Пораки:
  1.703
  Допаѓања:
  18.259
  Пол:
  Женски
  20200326_161435.jpg
   
  На Lisandra, Independent Girl, tina2018 и 20 други им се допаѓа ова.
 4. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.442
  Допаѓања:
  44.168
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1585246995202.jpg
   
  На Lisandra, Independent Girl, tina2018 и 24 други им се допаѓа ова.
 5. smb asr

  smb asr Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.518
  4976DCFE-71C8-4C94-AF99-9B0D2291381E.jpeg
   
  На tina2018, Lolipop23, kankus и 7 други им се допаѓа ова.
 6. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  9.731
  Допаѓања:
  258.525
  FB_IMG_1585250602915.jpg
   
  На Lisandra, tina2018, P.S.love и 16 други им се допаѓа ова.
 7. СуперДевојка

  СуперДевојка Популарен член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  1.090
  Допаѓања:
  7.046
  Пол:
  Женски
  Имаа и порталиве пишано, но не можам да најдам сега, еве линк од изолацијата на еден граѓанин и неговиот миленик Алексо :D
   
  На 24.07, @ster@ и Puffy2019 им се допаѓа ова.
 8. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  546
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1585232515030.jpg
   
  На P.S.love и Safira26 им се допаѓа ова.
 9. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  1.764
  Пол:
  Машки
 10. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.902
  Допаѓања:
  110.408
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1585264950239.jpg
   
  На tina2018, CameliaMiller, Nausicaa и 16 други им се допаѓа ова.
 11. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.465
  Допаѓања:
  129.896
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_15852889483280545.jpg
   
  На Lisandra, elenaxbbg, LiliBoz и 24 други им се допаѓа ова.
 12. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.909
  Допаѓања:
  32.659
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200326-233010~2.png Screenshot_20200326-233125~2.png Screenshot_20200326-233111~2.png Screenshot_20200326-233611~2.png FB_IMG_1585169265962.jpg
   
  На tina2018, CameliaMiller, cresa-jagoda и 16 други им се допаѓа ова.
 13. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  23.480
  [​IMG] [​IMG]
   
  На CrazyGirl15, SofiMar_, tina2018 и 17 други им се допаѓа ова.
 14. Bezimenka90

  Bezimenka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  777
  Пол:
  Женски
  20200327_095310.jpg


  20200327_095336.jpg


  20200327_095354.jpg
   
  На tina2018, CameliaMiller, Herrera и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Yowannty

  Yowannty Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  4.116
  Допаѓања:
  91.981
  Пол:
  Женски
  FC65BC57-E118-45B2-BFBD-8BCA637B12AC.jpeg
   
  На SofiMar_, tina2018, T.e.d.d.y и 15 други им се допаѓа ова.
 16. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.525
  Допаѓања:
  137.496
  Седи дома,во Индија
  FB_IMG_1585302441092.jpg
   
  На Lisandra, tina2018, CameliaMiller и 17 други им се допаѓа ова.
 17. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.442
  Допаѓања:
  44.168
  Пол:
  Машки
  20200327_132611.jpg
   
  На elenaxbbg, lovestoneddd, tina2018 и 8 други им се допаѓа ова.
 18. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  2.974
  Пол:
  Женски
  earth-is-closed-today.jpg tom.png
   
  На CameliaMiller, pdb123 и Demiii им се допаѓа ова.
 19. Demiii

  Demiii Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2020
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  535
  Пол:
  Машки
  :rofl:
   
  На Asja, НаталиЛили, CameliaMiller и 3 други им се допаѓа ова.
 20. Angie1432

  Angie1432 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  593
  Допаѓања:
  2.468
  Пол:
  Женски
  Дали се сериозни? :D:D IMG_20200327_151933.jpg IMG_20200327_151941.jpg
   
  На TutiFuti, tina2018, CameliaMiller и 7 други им се допаѓа ова.