Коронавирус – да се насмееме малку на своја сметка

Дискусија во 'Коронавирус' започната од Nausicaa, 16 март 2020.

 1. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  23.480
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Ivan4e04, Peperutce1115, Lolipop23 и 26 други им се допаѓа ова.
 2. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  42.227


  Одличен хумор, го обожавам човеков :)
   
  На Someonespecial, Sweetlove_0312, CameliaMiller и 7 други им се допаѓа ова.
 3. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  9.710
  Допаѓања:
  258.405
  FB_IMG_1584270774361.jpg
   
  На Ivan4e04, marchi-cool, Purplelilac и 38 други им се допаѓа ова.
 4. Stephen Amell

  Stephen Amell Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  8.699
  Пол:
  Женски
 5. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  574
  Допаѓања:
  11.667
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200315_163643_com.facebook.katana.jpg
   
  На Ivan4e04, Purplelilac, Peperutce1115 и 33 други им се допаѓа ова.
 6. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.171
  Допаѓања:
  39.937
  received_1041742702879634.jpeg Талат има нешто да ви каже
   
  На Ivan4e04, Purplelilac, Peperutce1115 и 32 други им се допаѓа ова.
 7. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  9.710
  Допаѓања:
  258.405
  FB_IMG_1584363926188.jpg
   
  На Ivan4e04, marchi-cool, Sweetlove_0312 и 22 други им се допаѓа ова.
 8. Bezimenka90

  Bezimenka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  777
  Пол:
  Женски
 9. FallenAngell

  FallenAngell Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  286
  Допаѓања:
  1.381
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200316-141924_Facebook.jpg
   
  На mime87, Purplelilac, Sweetlove_0312 и 18 други им се допаѓа ова.
 10. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  23.480
 11. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  574
  Допаѓања:
  11.667
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200316_141018.jpg
   
  На marchi-cool, Sweetlove_0312, elenaxbbg и 13 други им се допаѓа ова.
 12. Star_dust

  Star_dust Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  1.164
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200316_144139.jpg
   
  На marchi-cool, Sweetlove_0312, FallenAngell и 13 други им се допаѓа ова.
 13. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.928
  Допаѓања:
  9.635
  Пол:
  Машки
 14. jasbi

  jasbi Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  6.271
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1584362062135.jpg
   
  На Ivan4e04, Sweetlove_0312, FallenAngell и 12 други им се допаѓа ова.
 15. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  19.155
  Пол:
  Женски
  165B9CBC-1F09-4D7E-8718-6A5C921B384E.jpeg
   
  На Ivan4e04, Sweetlove_0312, FallenAngell и 18 други им се допаѓа ова.
 16. tea20

  tea20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2014
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  348
  дечки каде можам да најдам друштвени игри on-line ?
   
  На Sweetlove_0312 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. sweet.november

  sweet.november Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  2.209
  Screenshot_20200316_153835.jpg
   
  На Ivan4e04, Purplelilac, Schkolska и 14 други им се допаѓа ова.
 18. jasbi

  jasbi Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  6.271
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1584369688959.jpg FB_IMG_1584369315171.jpg
   
  На Peperutce1115, Sweetlove_0312, ludoto19 и 11 други им се допаѓа ова.
 19. Bezimenka90

  Bezimenka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  777
  Пол:
  Женски
  20200316_154538.jpg 20200316_154632.jpg 20200316_154654.jpg
   
  На Yowannty, Sweetlove_0312, ludoto19 и 10 други им се допаѓа ова.
 20. honest girl

  honest girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  1.652
  Пол:
  Женски

  No comment :D
   
  На Yowannty, Sweetlove_0312 и CameliaMiller им се допаѓа ова.