Коронавирус – да се насмееме малку на своја сметка

Дискусија во 'Коронавирус' започната од Nausicaa, 16 март 2020.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.719
  Допаѓања:
  22.544
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1584392816568.jpg
   
  На Ivan4e04, marchi-cool, elimkd и 20 други им се допаѓа ова.
 2. jasbi

  jasbi Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  6.269
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1584378049508.jpg
   
  На Ivan4e04, elimkd, Dadusicka и 15 други им се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.896
  Допаѓања:
  110.367
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl:
  Едино добро од ситуацијава се ваквите смешки. Ми продолжија живот. :rofl:
  Screenshot_20200317-013132_Facebook.jpg
   
  На Ivan4e04, nevermet18, Peperutce1115 и 27 други им се допаѓа ова.
 4. mache007

  mache007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2018
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  613
  Пол:
  Женски
  20200317_013554.jpg
   
  На Ivan4e04, Dadusicka, P.S.love и 14 други им се допаѓа ова.
 5. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.579
  Пол:
  Женски
  89925415_221665229240563_1386380851482198016_n.png 89555471_858929427887660_3799059965298081792_n.jpg 89913210_598663614068795_8713358130882281472_n.png
   
  На CameliaMiller, P.S.love, cresa-jagoda и 11 други им се допаѓа ова.
 6. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  543
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1584294474913.jpg

  FB_IMG_1584293104724.jpg

  FB_IMG_1584291633633.jpg

  FB_IMG_1584390697234.jpg
   
  Последна измена од модератор: 17 март 2020
  На Ivan4e04, Lolipop23, jasbi и 18 други им се допаѓа ова.
 7. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.380
  Допаѓања:
  29.410
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1584430271304.jpg
   
  На Ivan4e04, nevermet18, poenta и 30 други им се допаѓа ова.
 8. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  14.018
  Пол:
  Женски
 9. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  7.295
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На elimkd, Dadusicka, CameliaMiller и 13 други им се допаѓа ова.
 10. Bezimenka90

  Bezimenka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  777
  Пол:
  Женски
  20200317_095935.jpg
   
  На Ivan4e04, elimkd, Someonespecial и 20 други им се допаѓа ова.
 11. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.380
  Допаѓања:
  29.410
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1584435633685.jpg
   
  На DenaM, marchi-cool, Nausicaa и 14 други им се допаѓа ова.
 12. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  7.295
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На elimkd, Dadusicka, CameliaMiller и 11 други им се допаѓа ова.
 13. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.337
  Допаѓања:
  17.168
  Пол:
  Женски
  Screenshot_2020-03-16-22-20-45.png
  IMG_20200227_144532.png

  * Во Црна Гора нема случаи на корона вирус , бидејќи и вирусот го фати мрза :D .
   
  На Dadusicka, CameliaMiller, P.S.love и 6 други им се допаѓа ова.
 14. Stephen Amell

  Stephen Amell Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  8.697
  Пол:
  Женски
 15. Giovanna

  Giovanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  1.129
  Допаѓања:
  6.725
  Screenshot_20200317_104342.jpg Screenshot_20200317_104428.jpg
   
  На elimkd, orevokrsacka, Indiegurl и 16 други им се допаѓа ова.
 16. tincemajmunce

  tincemajmunce Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 февруари 2014
  Пораки:
  1.917
  Допаѓања:
  22.171
  Пол:
  Женски
  (facepalm)
  8BE949C9-876F-4EF8-A54B-FA5504F1701D.jpeg
   
  На DenaM, Abracadaver, marchi-cool и 24 други им се допаѓа ова.
 17. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  1.750
  Допаѓања:
  10.722
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200317_115732.jpg
   
  На Indiegurl, annii, CrazyGirl15 и 8 други им се допаѓа ова.
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.719
  Допаѓања:
  22.544
  Пол:
  Женски
  Во случај да снема тоалетна
  FB_IMG_1584442827352.jpg
   
  На Ivan4e04, marchi-cool, elimkd и 15 други им се допаѓа ова.
 19. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  23.480
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Purplelilac, Peperutce1115, Someonespecial и 12 други им се допаѓа ова.
 20. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.216
  Пол:
  Женски