1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Коса..

Дискусија во 'Канта' започната од CrazyGirll, 22 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CrazyGirll

  CrazyGirll Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2013
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Здраво незнам дали и баш припаѓа тука темава ноо имам еден проблем.. КОСАТА можеби и вие имате проблем со косата :D јасс имам 13 години и косата после миењето ми е како мрсна премногу се нервирам и секој ден ја миам ... :( Има ли некој да каже нешто на ова ?? ;(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.