1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Костуми за маскенбал

Дискусија во 'Насмевка' започната од SexyPrincess, 31 март 2011.

 1. SexyPrincess

  SexyPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  132
  Ајде девојки, во што ќе се маскирате годинава, и дали воопшто ке се маскирате?? Може и да прикачуваме слики од смешни и интересни маски. Може и да побараме совет, или мислење како да се облечеме, како да искомбинираме за маската да биде оргинална...
  Се за МАСКЕНБАЛОТ :)
   
 2. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642