1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која е вашата идеална фризура?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl, 18 мај 2010.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.556
  Пол:
  Женски

  Прикачени фајлови:

  • im115.jpg
   im115.jpg
   Големина на фајлот:
   20,2 KB
   Прегледи:
   721
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Hipica the hairstyle that goes best with your character is..
  [​IMG]
  Short - Shaggy
  :rofl:
   
 3. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  • moptop.jpg
   moptop.jpg
   Големина на фајлот:
   13,3 KB
   Прегледи:
   712
 4. ana05

  ana05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  34
  многу ми се свиѓа
   

  Прикачени фајлови:

  • vesna 162.jpg
   vesna 162.jpg
   Големина на фајлот:
   40 KB
   Прегледи:
   708
 5. sexy-bitch

  sexy-bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  14
  вака нешто
   

  Прикачени фајлови:

 6. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  julie the hairstyle that goes best with your character is.....хммм не е лошо :)
   

  Прикачени фајлови:

  • friz.jpg
   friz.jpg
   Големина на фајлот:
   15,5 KB
   Прегледи:
   698
 7. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  :D
  Така некако .................. :lol:така за зафрканција


  а за озбилно вака некако
   

  Прикачени фајлови:

 8. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  43
 9. Angel.in.dark

  Angel.in.dark Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  25
 10. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Лов ит! :D
   
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  омг :o :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • im133.jpg
   im133.jpg
   Големина на фајлот:
   24,3 KB
   Прегледи:
   121
 12. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
 13. Drako

  Drako Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  26
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Angelche the hairstyle that goes best with your character is..
  [​IMG]
  Long :!: But not blondie :D
   
 15. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  31
  рамна права и долга :P
   

  Прикачени фајлови:

 16. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

 17. LadyStyle

  LadyStyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  [​IMG]
  Вака ми испадна на тоа сајтот што го даде авторот...ич не ми се свиѓа |(
   
 18. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  699
  :rock: :rock:
   

  Прикачени фајлови:

  • im177.jpg
   im177.jpg
   Големина на фајлот:
   12,8 KB
   Прегледи:
   96
 19. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.237
  Допаѓања:
  5.661
  Пол:
  Женски
 20. EllenMonroe

  EllenMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  3
  Dido flip
   

  Прикачени фајлови:

  • im009.jpg
   im009.jpg
   Големина на фајлот:
   11,6 KB
   Прегледи:
   88