Која е вашата идеална фризура?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl, 18 мај 2010.

 1. macciii

  macciii Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  21
  оу мај гаааад :tmi:
   

  Прикачени фајлови:

  • im049.jpg
   im049.jpg
   Големина на фајлот:
   12,2 KB
   Прегледи:
   107
 2. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  Out of bed hair :o

  [​IMG]
   
 3. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.506
  Допаѓања:
  25.911
  Пол:
  Женски
 4. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  14.891
  Допаѓања:
  73.535
  Пол:
  Женски
 5. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • zzz1.jpg
   zzz1.jpg
   Големина на фајлот:
   32,8 KB
   Прегледи:
   93
 6. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  2.958
  Допаѓања:
  18.324
  Пол:
  Женски
 7. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.631
  Истааааааааааааааа ! :D :D :D
   

  Прикачени фајлови:

 8. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  Не ми го отвара сајтот...хмм Зошто ?
  баш сакав да си видам која фризура...
   
 9. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.845
 10. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
 11. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
 12. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
  :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • im145.jpg
   im145.jpg
   Големина на фајлот:
   24 KB
   Прегледи:
   90
 13. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
  не е лошо
  [​IMG]
   
 14. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
 15. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Никогаш нема вака да се ишишам
   
 16. nate.k

  nate.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  Vaka samo ednata podolga a dr. malkucku podolga i ispaga ednata dolga a ednata kratka str. Samo plava.. :)
   

  Прикачени фајлови:

 17. nate.k

  nate.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  Vaka samo ednata podolga a dr. malkucku podolga i ispaga ednata dolga a ednata kratka str. Samo plava.. :)
   

  Прикачени фајлови:

 18. sweetheart10

  sweetheart10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  159
 19. sea-star

  sea-star Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2010
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  па ок ми е :)
   

  Прикачени фајлови:

  • im051.jpg
   im051.jpg
   Големина на фајлот:
   11,5 KB
   Прегледи:
   69
 20. Isidora-Veles

  Isidora-Veles Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  124