Која е вашата идеална фризура?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl, 18 мај 2010.

 1. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.845
 2. Araksi

  Araksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  17
  [​IMG]

  WOWWWWWWWW многу јака фризура хаххаха, слатко си се изнасмеав :lol: :D
   
 3. imorena

  imorena Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  1.451
  Пол:
  Женски
  Предобра фризура, идеална за секоја од нас :emo:
   

  Прикачени фајлови:

 4. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.674
  Пол:
  Женски
 5. specificone

  specificone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  830
 6. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
 7. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  2.957
  Допаѓања:
  18.323
  Пол:
  Женски
 8. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.686
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Може вакво нешто но, ова доле е подобро.[​IMG]
  Само смеѓа. Сакам ваква. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 9. GoldenValery

  GoldenValery Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  13
 10. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.055
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  :lol: :rofl: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • im011.jpg
   im011.jpg
   Големина на фајлот:
   29,1 KB
   Прегледи:
   80
 11. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.465
  [​IMG]

  :?:
  Не би рекла. :D
   
 12. bal0n43

  bal0n43 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  80
  [​IMG]

  ноу ноу :lol:
   
 13. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  728
  На кирилица:

  Bun/Bobtail

  [​IMG]

  На латиница:

  Dreads

  [​IMG]

  Ја одбирам првата :D
   
 14. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  764
  The hairstyle that goes best with your character is..
  [​IMG]

  Најсекси сум!
   
 15. Sense

  Sense Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2011
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  45
  [​IMG]

  значи да не се шишам :lol:
   
 16. cinderella5

  cinderella5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  2.127
  Пол:
  Женски
  страшно, како и теткава :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  • im155.jpg
   im155.jpg
   Големина на фајлот:
   12 KB
   Прегледи:
   78
 17. Monroe

  Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  416
  Сега за сега ова ми е предизвик..морам ваква да ја направам... хаха :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  • AmyWinehouse.jpg
   AmyWinehouse.jpg
   Големина на фајлот:
   104,3 KB
   Прегледи:
   76
 18. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  55
  :| арна е
   

  Прикачени фајлови:

  • im119.jpg
   im119.jpg
   Големина на фајлот:
   17,4 KB
   Прегледи:
   67
 19. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.130
  Допаѓања:
  1.627
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Medium long, straight :)
   
 20. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.872
  Е ваква...Само без онај степен
   

  Прикачени фајлови: