1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која е вашата реченица?

Дискусија во 'Насмевка' започната од x.Daisy.x, 17 август 2011.

 1. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Кои луди реченици ги има значи. :lol:
  I ran naked with a vacuum cleaner because I'm sexy.
  Прочитајте ги коментарите.
  http://9gag.com/gag/202058 :lol: :rofl: :rofl: :rofl:

  [​IMG]
   
  На Twinkles, Buttterfly, crazylady и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Сакам да кажам...

  ^I did a blowjob to a lesbian because that's what I'm!

  NOT! :|
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.455
  мене ми излезе
  i killed a black guy because i got an orgasm!
  ахаххахааххахахахаха :$ :$
   
  На x.Daisy.x му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  Мене:
  I did a blowjob to an egg because I was horny! :o
  Боже Петра, во случајов Мона!
   
 5. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  1. I shot a cookie jar! |( :D

  2. Because I'm sexy! :mm: :wasntme:
   
 6. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  734
  Допаѓања:
  1.212
  Пол:
  Женски
  Сакам да кажам...

  I need Santa Claus because I was horny... :D :D :D :D
   
  На CosmoGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  698
  Сакам да кажам...

  I need a dildo...Because I'm single. :o :D :D


  I just can't believe it..Мојот муабет од некни :rofl:
   
  На Princess.S му/ѝ се допаѓа ова.
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.980
  Пол:
  Женски
  I shot a drunk Mexican, because my friends told me to do it :wasntme:
  Што да се праи, треба да се слушаат другарите :rofl:
   
 9. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.563
  I stabbed a drug dealer because that`s what I`m. 8)
   
 10. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.661
  Пол:
  Женски
  I pissed on your grandmother because I smoked crack...хаха :rofl:
   
  На Divinebutterfly и TS-310 им се допаѓа ова.
 11. Cello-PlaYer

  Cello-PlaYer Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2011
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  23
  I need a jew because I hate my life..! :lol: :tmi:
   
 12. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  I ran naked with a travesty
  Because that's what I am.
   
 13. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.072
  Допаѓања:
  56.298
  Пол:
  Женски
  I took a crap on Santa Claus because that's what I am. :D
   
 14. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.102
  Пол:
  Женски
  I run naked with a black guy because I'm gey

  Пусто гејче... :wasntme:
   
 15. KalaV

  KalaV Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  301
  I ran naked with a prostitute because im gay hahah :D
   
  На pupi.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 16. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.830
  Пол:
  Женски
  I hate Santa Clause cause I stink hahahaahahhahaahahahahaha OMG :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 17. dancing.queen

  dancing.queen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  I got merried with a horse because I'm sexy :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 18. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  I smoked weed with a black guy b/c I'm single.
  Леле мајко. :rofl: :rofl:
   
 19. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  781
  I run naked with a robot because i hate my life :lol: :lol: :lol:
   
 20. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  2.019
  I stabbed your mom because that's what I am оф мори мајко :rofl: