Која е најдобра марка на фарба за коса?

Дискусија во 'Коса' започната од sesilija, 28 март 2010.

 1. Cici1991

  Cici1991 Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2019
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  10
  A dali ima u market vero I koja e cenata? Ti blagodaram
   
  На Queen8 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.552
  Пол:
  Женски
  Има во Cosmo и мислам и во DM.
   
 3. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.318
  Допаѓања:
  70.655
  Пол:
  Женски
  Колестон , Кене , Еволушн
   
 4. IRBBB

  IRBBB Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2019
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  377
  Пол:
  Женски
  Јас користам subrina professional и сум презадоволна.
   
 5. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.552
  Пол:
  Женски
  Еволушн.
   
 6. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.514
  Допаѓања:
  23.175
  Пол:
  Женски
  Која марка на фарба е за почувствителен скалп?
   
 7. NarCis@

  NarCis@ Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  3.390
  Допаѓања:
  70.654
  Пол:
  Женски
  Да пробаш од тие без амонијак, или евентуално на Биокап фарбите.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.