1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која е твојата идеална фризура?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од T.e.d.d.y, 10 јуни 2012.

 1. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
 2. Kristinna1

  Kristinna1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  125
  па најпојќе сум сакала да ми е со плетенки xD
   
 3. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  95
  Ваква :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 4. Kristinna1

  Kristinna1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  125
  пуштена , праваа , мека , да има и сјај на косата , долга коса и плава коса или кафеава ..таква коса сакам да имам :$ 8) :D
  [​IMG]
  киссссче
   
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.215
  Допаѓања:
  33.357
  Пол:
  Женски
 6. vanna

  vanna Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  1.641
  Пол:
  Женски
  8)
   

  Прикачени фајлови:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   21 KB
   Прегледи:
   13
 7. calm-girl

  calm-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2021
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  895
  Пол:
  Женски