1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која книга ја читате?

Дискусија во 'Канта' започната од monalisa, 17 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. monalisa

  monalisa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  12
  Која ви оставила најголем впечаток, најмногу солзи или пак ве насмеала најмногу? Која ви ги рсатерала лошите мисли? :) :e:
   
 2. monalisa

  monalisa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  12
  Чекори за сеќавање од Николас Спаркс. Дефинитивно доминираат солзите!
   
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.