1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која крвна сте?

Дискусија во 'Канта' започната од mp46, 30 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mp46

  mp46 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  Ајде да се преброиме позитивци и негативци ;)
   
 2. mp46

  mp46 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  Јас сум Б -
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.