1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која слика повеќе ви се допаѓа ??

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Siksi, 20 април 2011.

 1. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  :) епа вака сега да видиме дали ке ви се допадне 1 слика или 2та ??
  1.[​IMG]

  2.[​IMG]
   
 2. Podarok

  Podarok Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  76
  ПРВАТА!!! НЕСАКАМ ЗИМА од самата слика ми е ладноооо брррррррррррррррр :$ :$ :$
   
 3. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  хахаха и мене првата таму е по јако а наве4ер по романтично.. :$ :inlove:
   
 4. nate.k

  nate.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  прватаа.. Нејќам да се разболувам... :D :)
   
 5. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  1.559
  втората
   
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.165
  Допаѓања:
  23.020
  Пол:
  Женски
  Прватаааа :inlove:
   
 7. swanprincess

  swanprincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  27
  Првата.. :)
  Иначе може секој да стави 2 слики и тој што е под него да каже која е поубава ?? :) Поинтересно ќе биде..
   
 8. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  Е сега други слики :
  кое сјајче е поубаво ??
  [​IMG]

  или
  [​IMG] ??
   
 9. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.166
  првата :D
  Која е подобра?
   

  Прикачени фајлови:

 10. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  втората :)
  [​IMG]
  [​IMG] :D :D
   
 11. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.171
  Пол:
  Женски
  Првата. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 12. swanprincess

  swanprincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  27
  Втората :)
   

  Прикачени фајлови:

  • the-peach.jpg
   the-peach.jpg
   Големина на фајлот:
   149,8 KB
   Прегледи:
   132
  • Kajsija.jpg
   Kajsija.jpg
   Големина на фајлот:
   7,3 KB
   Прегледи:
   132
 13. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  1.559
  prvata
  kade e poubava nedzla
   

  Прикачени фајлови:

  • nedd.jpg
   nedd.jpg
   Големина на фајлот:
   4,1 KB
   Прегледи:
   130
  • nedz.jpg
   nedz.jpg
   Големина на фајлот:
   2,4 KB
   Прегледи:
   130
 14. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.166
  На втората :P
  Кој е подобар?
   

  Прикачени фајлови:

 15. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  Вториот !!
  [​IMG]
  [​IMG] :) :)
   
 16. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  1.559
  vtorio
   

  Прикачени фајлови:

  • msn.jpg
   msn.jpg
   Големина на фајлот:
   7,1 KB
   Прегледи:
   120
  • yah.jpg
   yah.jpg
   Големина на фајлот:
   5,4 KB
   Прегледи:
   120
 17. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.171
  Пол:
  Женски
  Второто.
  [​IMG]
  [​IMG]
  :lol:
   
 18. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  1.559
  prvite
   

  Прикачени фајлови:

  • salonki.jpg
   salonki.jpg
   Големина на фајлот:
   5,3 KB
   Прегледи:
   103
  • roze.jpg
   roze.jpg
   Големина на фајлот:
   4,3 KB
   Прегледи:
   103
 19. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Вторите.
  1.[​IMG]
  2.[​IMG]
   
 20. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  Втората. :D
  [​IMG]

  или

  [​IMG]