Која слика повеќе ви се допаѓа ??

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Siksi, 20 април 2011.

 1. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  :) епа вака сега да видиме дали ке ви се допадне 1 слика или 2та ??
  1.[​IMG]

  2.[​IMG]
   
 2. Podarok

  Podarok Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  75
  ПРВАТА!!! НЕСАКАМ ЗИМА од самата слика ми е ладноооо брррррррррррррррр :$ :$ :$
   
 3. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  хахаха и мене првата таму е по јако а наве4ер по романтично.. :$ :inlove:
   
 4. nate.k

  nate.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  прватаа.. Нејќам да се разболувам... :D :)
   
 5. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.133
  Допаѓања:
  922
  втората
   
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.574
  Допаѓања:
  17.923
  Пол:
  Женски
  Прватаааа :inlove:
   
 7. swanprincess

  swanprincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  27
  Првата.. :)
  Иначе може секој да стави 2 слики и тој што е под него да каже која е поубава ?? :) Поинтересно ќе биде..
   
 8. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  Е сега други слики :
  кое сјајче е поубаво ??
  [​IMG]

  или
  [​IMG] ??
   
 9. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.163
  првата :D
  Која е подобра?
   

  Прикачени фајлови:

 10. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  втората :)
  [​IMG]
  [​IMG] :D :D
   
 11. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.688
  Пол:
  Женски
  Првата. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 12. swanprincess

  swanprincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  27
  Втората :)
   

  Прикачени фајлови:

  • the-peach.jpg
   the-peach.jpg
   Големина на фајлот:
   149,8 KB
   Прегледи:
   132
  • Kajsija.jpg
   Kajsija.jpg
   Големина на фајлот:
   7,3 KB
   Прегледи:
   132
 13. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.133
  Допаѓања:
  922
  prvata
  kade e poubava nedzla
   

  Прикачени фајлови:

  • nedd.jpg
   nedd.jpg
   Големина на фајлот:
   4,1 KB
   Прегледи:
   130
  • nedz.jpg
   nedz.jpg
   Големина на фајлот:
   2,4 KB
   Прегледи:
   130
 14. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.163
  На втората :P
  Кој е подобар?
   

  Прикачени фајлови:

 15. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  Вториот !!
  [​IMG]
  [​IMG] :) :)
   
 16. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.133
  Допаѓања:
  922
  vtorio
   

  Прикачени фајлови:

  • msn.jpg
   msn.jpg
   Големина на фајлот:
   7,1 KB
   Прегледи:
   120
  • yah.jpg
   yah.jpg
   Големина на фајлот:
   5,4 KB
   Прегледи:
   120
 17. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.688
  Пол:
  Женски
  Второто.
  [​IMG]
  [​IMG]
  :lol:
   
 18. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.133
  Допаѓања:
  922
  prvite
   

  Прикачени фајлови:

  • salonki.jpg
   salonki.jpg
   Големина на фајлот:
   5,3 KB
   Прегледи:
   103
  • roze.jpg
   roze.jpg
   Големина на фајлот:
   4,3 KB
   Прегледи:
   103
 19. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.482
  Допаѓања:
  7.844
  Пол:
  Женски
  Вторите.
  1.[​IMG]
  2.[​IMG]
   
 20. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Втората. :D
  [​IMG]

  или

  [​IMG]