1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој/а сум јас?

Дискусија во 'Психологија' започната од LanaSGirl, 18 април 2019.

 1. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  Не знам дали има ваква тема ама би сакала да развијам конверзација за тоа кои сме ние и што мислиме за себе..
  Како би се опишале самите вие? Како би ве опишале вашите најблиски? Кои се вашите цели во иднина, како се гледате себеси? Исто така и што ве мачи зашо ние сме и тоа како гледаме на нашите "проблеми"..
  Мислам дека би била интересна темава. Доколку има нешто слично нека иде у канта. Позз..другарчиња :D