1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој е вашиот автомобил од соништата?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl, 16 ноември 2013.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.367
  Пол:
  Женски
 2. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  873
  Допаѓања:
  926
  Пол:
  Женски
 3. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  Мила your dream car is a..
  [​IMG]
  Fiat 500

  Убава количкава. :D
   
 4. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.236
  Допаѓања:
  8.973
  Пол:
  Женски
  Great paint job van
   
 5. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски
 6. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.234
  Допаѓања:
  63.556
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Кул :D
   
  На SummerGirl и zokystanoevsky им се допаѓа ова.
 7. Кена Рис

  Кена Рис Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2017
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  2.903
  Пол:
  Женски
  Jaguar S damn

  IMG_0944.JPG

   
 8. Red Flower

  Red Flower Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Женски
  Мерцедес
   
 9. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  7.674
  Пол:
  Машки
  Лада Нива
   
  На alexa_dimoska, Dust и "Zoki" им се допаѓа ова.
 10. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  9.117
  Пол:
  Машки
 11. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  1.049
  Допаѓања:
  6.002
  Пол:
  Женски
  s550-l11.jpg

  Mercedes s550
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.367
  Пол:
  Женски
  Биди фина и повози ме еден ден. :rofl:
   
 13. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.220
  Пол:
  Машки
  Оваа ми е во главата, години наназад...

  mini-morris-slika-5075845.jpg
   
 14. sanji4444

  sanji4444 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  376
  Пол:
  Женски
 15. Ikickabebusce

  Ikickabebusce Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2018
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  3.150
  Пол:
  Женски
 16. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.220
  Пол:
  Машки
 17. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  452
  Пол:
  Женски
 18. ohlalalala

  ohlalalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2018
  Пораки:
  513
  Допаѓања:
  3.292
  Пол:
  Женски
 19. Panda02

  Panda02 Активен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2020
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
 20. lale22

  lale22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2021
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  1.378
  Пол:
  Женски
  Гранде Пунто