Кој е вашиот идеален партнер?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl, 16 ноември 2013.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.222
  Пол:
  Женски
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.646
  Допаѓања:
  49.416
  Пол:
  Женски
 3. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  im022.jpg Никогаш не би го сакала овај :puke::puke:
   
 4. Таа Сум

  Таа Сум Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2016
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  613
  Пол:
  Женски
  Овој ако е идеален...

  im014.jpg
   
 5. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  788
  Пол:
  Женски
 6. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  16.301
  Пол:
  Женски
  Ако зборуваме за физички изглед, мачиња ми се:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  И фаца и тело милина, ама сепак, за сериозен партнер не би ги бирала само според телото.