1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој е вашиот идеален партнер?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl, 16 ноември 2013.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.376
  Допаѓања:
  33.922
  Пол:
  Женски
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.355
  Допаѓања:
  77.699
  Пол:
  Женски
 3. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  508
  Пол:
  Женски
  im022.jpg Никогаш не би го сакала овај :puke::puke:
   
 4. Таа Сум

  Таа Сум Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2016
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  619
  Пол:
  Женски
  Овој ако е идеален...

  im014.jpg
   
 5. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  672
  Допаѓања:
  761
  Пол:
  Женски
 6. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.310
  Допаѓања:
  18.181
  Пол:
  Женски
  Ако зборуваме за физички изглед, мачиња ми се:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  И фаца и тело милина, ама сепак, за сериозен партнер не би ги бирала само според телото.
   
 7. _Naumche_

  _Naumche_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2021
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  1.195
  Пол:
  Машки
 8. Just_a_kid

  Just_a_kid Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2021
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  1.360
  Пол:
  Женски
 9. sasha from bratz

  sasha from bratz Активен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2022
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  old money style boys
   
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.355
  Допаѓања:
  77.699
  Пол:
  Женски
  Значи темава е во форумски игри и на линкот погоре пишан ви го дава вашиот идеален партнер, а не сами да си ставате слики кој ви е идеален
   
 11. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  3.558
  Допаѓања:
  42.587
  Пол:
  Женски
  Си одговараме.
  Screenshot_20220820-011841_Chrome.jpg
   
  На devito му/ѝ се допаѓа ова.
 12. tel-ef

  tel-ef Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2021
  Пораки:
  518
  Допаѓања:
  1.117
  Пол:
  Женски
  :inlove:
  Screenshot_20220820-021657~3.png
   
  На Anah му/ѝ се допаѓа ова.