1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој е твојот таен љубовник?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl, 21 февруари 2018.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.324
  Пол:
  Женски
 2. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  @SummerGirl
  aj kazi ti koj e tvojot taen ljubovnik po sto otvaras tema redno e da si kazes za tebe pa posle i drugite ;) :) ;):D
  Jas.nemam ljubovnica ;(
   
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.324
  Пол:
  Женски
  Ете го на слика. Многу е убав. :rofl:
   
  На buba4e89 и ADOKI им се допаѓа ова.
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.324
  Пол:
  Женски
  Ќе му кажам да се зачлени на форумов. :rofl:
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 5. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  10.371
  Пол:
  Машки
 6. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.815
  Допаѓања:
  52.349
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На SummerGirl, Afrodite¥, mira.mira и 2 други им се допаѓа ова.
 7. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  10.371
  Пол:
  Машки
  Па пишав и ми излезе тој лепотанот
   
 8. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.815
  Допаѓања:
  52.349
  Пол:
  Машки
  Не ја сфати поентата на темава Адоки,види го првиот пост уште еднаш
   
  На LiliBoz, Afrodite¥ и ADOKI им се допаѓа ова.
 9. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Е па тогаш темава е двосмислена па ако е за зезање ок. :(
   
 10. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.802
  Адоки би радо цел форум да му се љубовници, ама нема :(
   
  На Bender Rodriguez, Gosh, John Snow и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Не си мој тип . :P
   
  На carangigia му/ѝ се допаѓа ова.
 12. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.802
  Знам, кај би ти со некоја што има мозок ;)
   
  На blackwave, Feminka22, Gosh и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Каде?
   
 14. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.324
  Пол:
  Женски
  Темава е за зафркавање. Како и сите слични теми во игрите.
   
  На Petra777, LadyInTheDark, Someonespecial и 2 други им се допаѓа ова.
 15. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  ок тоа е друго
  Покасно забележав дека е игра..:x
   
  Последна измена: 21 февруари 2018
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.931
  Допаѓања:
  162.215
  Пол:
  Женски
  Wow, not bad at all 8) :D

  [​IMG]
   
  На Ketchup, fallenangel, PogbaPol и 4 други им се допаѓа ова.
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.324
  Пол:
  Женски
  Твојот е бонбона, а мојот е натприродна појава. :rofl:
   
  На Tan4ence, ADOKI, LadyInTheDark и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.266
  Допаѓања:
  16.544
  Пол:
  Женски
  Леле маќеее шо стори :o :rofl::rofl::rofl:

  [​IMG]
   
  На SummerGirl, +++, Srcka $ и 4 други им се допаѓа ова.
 19. N0NamE

  N0NamE Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  2.131
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На SummerGirl, Aquamarine93 и buba4e89 им се допаѓа ова.
 20. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  10.214
  Допаѓања:
  129.761
  Пол:
  Женски