1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој орбитрек е најдобар за слабеење?

Дискусија во 'Канта' започната од anaj1d, 7 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anaj1d

  anaj1d Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  6
  Сакам да купам орбитрек ама незнам за кој да се одлучам? Елит, платинум, магнет...некој да ми објасни ако сака што значат сите :))
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.