1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој тип на жена сте?

Дискусија во 'Насмевка' започната од Unfaithful18, 28 август 2010.

  1. musicgirl55

    musicgirl55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    56
    Јас се пронајдов во жена-сестра само што сум преемотивна :)
     
  2. n.a.k.e

    n.a.k.e Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 септември 2011
    Пораки:
    103
    Допаѓања:
    7
    Жена – сестра, подвижна, независна, самостојна, силна. нејзиниот афродизијак е такмичење. прекрасна другарка и пријателка и со машки и со женски. Емотивно недопирлива, бидејќи има само една цел во животот – да победи таму кај што одлучила, било тоа да е кариера, спорт и сл. За нејзе животот е утакмица, а Таа е силен натпреварувач кој секогаш ќе се труди побрзо да трча од другите, да скока подалеку, да ја изненадува околината возејќи наоколу авиони, џипови. Нејзина девиза: „Натпреварот секогаш продолжува, а јас ќе бидам победникот.„ ;) ;)
     
  3. Teresa94

    Teresa94 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јуни 2011
    Пораки:
    326
    Допаѓања:
    108
    Жена – сестра, подвижна, независна, самостојна, силна. нејзиниот афродизијак е такмичење. прекрасна другарка и пријателка и со машки и со женски. Емотивно недопирлива, бидејќи има само една цел во животот – да победи таму кај што одлучила, било тоа да е кариера, спорт и сл. За нејзе животот е утакмица, а Таа е силен натпреварувач кој секогаш ќе се труди побрзо да трча од другите, да скока подалеку, да ја изненадува околината возејќи наоколу авиони, џипови. Нејзина девиза: „Натпреварот секогаш продолжува, а јас ќе бидам победникот.
     
  4. smiley-32

    smiley-32 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 август 2011
    Пораки:
    532
    Допаѓања:
    510
    Жена – сестра, подвижна, независна, самостојна, силна. нејзиниот афродизијак е такмичење. прекрасна другарка и пријателка и со машки и со женски. Емотивно недопирлива, бидејќи има само една цел во животот – да победи таму кај што одлучила, било тоа да е кариера, спорт и сл. За нејзе животот е утакмица, а Таа е силен натпреварувач кој секогаш ќе се труди побрзо да трча од другите, да скока подалеку, да ја изненадува околината возејќи наоколу авиони, џипови. Нејзина девиза: „Натпреварот секогаш продолжува, а јас ќе бидам победникот.„
     
  5. Annie.mk1

    Annie.mk1 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2011
    Пораки:
    1.631
    Допаѓања:
    3.742
    Жена – сестра, подвижна, независна, самостојна, силна. нејзиниот афродизијак е такмичење. прекрасна другарка и пријателка и со машки и со женски. Емотивно недопирлива, бидејќи има само една цел во животот – да победи таму кај што одлучила, било тоа да е кариера, спорт и сл. За нејзе животот е утакмица, а Таа е силен натпреварувач кој секогаш ќе се труди побрзо да трча од другите, да скока подалеку, да ја изненадува околината возејќи наоколу авиони, џипови. Нејзина девиза: „Натпреварот секогаш продолжува, а јас ќе бидам победникот.„

    :)
     
  6. Towelie

    Towelie Популарен член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2011
    Пораки:
    517
    Допаѓања:
    688
    Ја сум мушка жена. :$
     
    На MarchelineAmaru и Beauchamp им се допаѓа ова.
  7. bella.honey

    bella.honey Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    639
    Допаѓања:
    295
     
  8. bella.honey

    bella.honey Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    639
    Допаѓања:
    295

    Јаоооооооо :rofl: :rofl:
     
  9. Tej4e

    Tej4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јули 2011
    Пораки:
    110
    Допаѓања:
    37
    Пол:
    Женски
    Ни една од овие :|
     
  10. belluci

    belluci Активен член

    Се зачлени на:
    22 март 2012
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    12
    Жена – сестра, подвижна, независна, самостојна, силна. нејзиниот афродизијак е такмичење. прекрасна другарка и пријателка и со машки и со женски. Емотивно недопирлива, бидејќи има само една цел во животот – да победи таму кај што одлучила, било тоа да е кариера, спорт и сл. За нејзе животот е утакмица, а Таа е силен натпреварувач кој секогаш ќе се труди побрзо да трча од другите, да скока подалеку, да ја изненадува околината возејќи наоколу авиони, џипови. Нејзина девиза: „Натпреварот секогаш продолжува, а јас ќе бидам победникот.„
     
  11. Chair

    Chair Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2012
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    3
    Јас се пронајдов во жена бизнисменка ама и во жена сестра.Комбинација од двете :)
     
  12. AlanisM

    AlanisM Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2012
    Пораки:
    453
    Допаѓања:
    590
    Жена – сестра, подвижна, независна, самостојна, силна. нејзиниот афродизијак е такмичење. прекрасна другарка и пријателка и со машки и со женски. Емотивно недопирлива, бидејќи има само една цел во животот – да победи таму кај што одлучила, било тоа да е кариера, спорт и сл. За нејзе животот е утакмица, а Таа е силен натпреварувач кој секогаш ќе се труди побрзо да трча од другите, да скока подалеку, да ја изненадува околината возејќи наоколу авиони, џипови. Нејзина девиза: „Натпреварот секогаш продолжува, а јас ќе бидам победникот.„
     
  13. SEKSI.BARBI

    SEKSI.BARBI Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 ноември 2011
    Пораки:
    152
    Допаѓања:
    43
    Ова дефинитивно е мојов карактер :lol:
     
  14. Sara123

    Sara123 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    3.279
    Допаѓања:
    2.305
    Пол:
    Женски
    Ни едно од овие.Ама кога веќе треба да изберам, нека биде Жена-сестра. :)
     
  15. Special.Someone

    Special.Someone Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 август 2011
    Пораки:
    943
    Допаѓања:
    635
    Жена – сестра, подвижна, независна, самостојна, силна. нејзиниот афродизијак е такмичење. прекрасна другарка и пријателка и со машки и со женски. Емотивно недопирлива, бидејќи има само една цел во животот – да победи таму кај што одлучила, било тоа да е кариера, спорт и сл. За нејзе животот е утакмица, а Таа е силен натпреварувач кој секогаш ќе се труди побрзо да трча од другите, да скока подалеку, да ја изненадува околината возејќи наоколу авиони, џипови. Нејзина девиза: „ :) :) :) Натпреварот секогаш продолжува, а јас ќе бидам победникот.„
     
  16. MotherMonsterI

    MotherMonsterI Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2012
    Пораки:
    797
    Допаѓања:
    837
    Сестра и сопруга :lol:
     
  17. vale.96

    vale.96 Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2012
    Пораки:
    119
    Допаѓања:
    10
    ќерка и сестра :P :P :P :P :P
     
  18. Angel.girl

    Angel.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2011
    Пораки:
    669
    Допаѓања:
    667
    Жена - сестра, некао најмногу се пронајдов во тоа
     
  19. The.Pink.Angel

    The.Pink.Angel Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2012
    Пораки:
    497
    Допаѓања:
    132
    Жена – сестра, подвижна, независна, самостојна, силна. нејзиниот афродизијак е такмичење. прекрасна другарка и пријателка и со машки и со женски. Емотивно недопирлива, бидејќи има само една цел во животот – да победи таму кај што одлучила, било тоа да е кариера, спорт и сл. За нејзе животот е утакмица, а Таа е силен натпреварувач кој секогаш ќе се труди побрзо да трча од другите, да скока подалеку, да ја изненадува околината возејќи наоколу авиони, џипови. Нејзина девиза: „Натпреварот секогаш продолжува, а јас ќе бидам победникот.„ :D
     
  20. ocila

    ocila Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 април 2012
    Пораки:
    5.513
    Допаѓања:
    1.900
    Еве мене ме има и во двете .....