Кркорење во црева

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Sarah 1313, 29 јуни 2017.

 1. Sarah 1313

  Sarah 1313 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво веќе го имам овој проблем подолго време, чуствувам кркорење и кога не сум гладна и кога веќе сум јадела и имам гасови но не многу. Дали некој имал ваков проблем и дали е сериозно да се посети доктор. Пиев апчиња против подуеност но не помогнаа.