1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крофна

Дискусија во 'Храна и пијалаци' започната од nelisumsrce, 27 април 2014.

 1. nelisumsrce

  nelisumsrce Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  9
  Дали некој знае каде во Скопје се продаваат вакви крофни?
   

  Прикачени фајлови:

  • donuts.jpg
   donuts.jpg
   Големина на фајлот:
   33,9 KB
   Прегледи:
   110
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
 3. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.365
  Допаѓања:
  9.290
  Пол:
  Женски
  Леле значи тетка ми какви убави ги прави.
  Прсти да лижиш.
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Најубави се домашните со шеќер во прав одозгора. Додека се топли, прекраснотии... Ммм...(fingers)
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Domasni polni so krem i posoleni so prah seker
   
 6. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  3.335
  Допаѓања:
  31.059
  Пол:
  Женски
  Обожавам крофни најчесто ги јадам со мармалад. :inlove:
   
 7. Puellapulchra

  Puellapulchra Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2022
  Пораки:
  2.021
  Допаѓања:
  6.000
  Пол:
  Женски
 8. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  1.123
  Допаѓања:
  6.564