1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Купи книга(kupikniga.mk)

Дискусија во 'Канта' започната од Heartbeat, 17 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Heartbeat

  Heartbeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Ако темава е дупла, клуч.
  http://kupikniga.mk
  Дали купувате книги од овде?
  Колку сте задоволни?
  Пофалби, критики?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.872
  Допаѓања:
  60.775
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.