Купување онлајн

Дискусија во 'Канта' започната од Mimis, 18 ноември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mimis

  Mimis Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2017
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Дали сте купиле нешто онлајн?И дали ви било точно и ви се допаднало?
  -Јас имам нарачано патики и кога стигнаа беа потполно исти ккао на сликата и бројот ми беше точен.
  Доколку има ваква тема слободно избришете ја.
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.206
  Допаѓања:
  74.738
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.