1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Латас го повикува Фрчкоски на двобој

Дискусија во 'Политика и настани' започната од vodnicka1, 8 март 2011.

  1. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.449
    Ах сакам двобој, ама вербален, дуел....Да му каже Фрче неколку муабети у негов стил додека ова чма*олижа*ов црвенее, зеленее и повиножитува.......и да му рече онака лежерно и во Фрчко стил....Лате бе...Лате бе....Лате....
    уффффф....Латас и оној Карлсон лета (Јанко јади г*мна).....
     
    На milky-candy, Offspring и nesa им се допаѓа ова.
  2. Sweety-Tweety

    Sweety-Tweety Популарен член

    Се зачлени на:
    17 декември 2009
    Пораки:
    994
    Допаѓања:
    500
    Латас е едно одвратно, лигаво, препотентно, вообразено и никогаш неиспеглано ко*иле. Да и Фрчко е премногу остар на јазик, дрзок, ироничен и саркастичен, ама за разлика од Латас, луѓе Божји тој е образован и начитан и тоа со светлосни години понапред од првоспоменатиот.
    А бе како не има ТВ дуел, ако не друго за сеир. И репризи ќе гледам, ветувам!
    Да живее Латас, да живее Фрчко!
    Да (за)живее Македонија!
     
  3. Sparks

    Sparks Популарен член

    Се зачлени на:
    5 ноември 2010
    Пораки:
    896
    Допаѓања:
    3.194
    Јас се извинувам за офтопик, но морам да прашам...
    Што е всушност лустрација? Го имам слушано зборов, но ете не ми текнало да прашам што значи...
    Отворив на интернет но не можам да се снајдам...
     
  4. milky-candy

    milky-candy Нов член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2010
    Пораки:
    703
    Допаѓања:
    713
    Лелее, одвај чекам да ги видам Фрчко и Латас, очи у очи во живо на ТВ :D Тоа има да биде ТВ дуел на годината, а можда и на векот... Мислам дека Латас ќе губи дефинитивно, зашто Фрчко со такви како него знае да биде крајно дрзок, арогантен и безобразен :) Па уште и го нарекува хермафродит и не знам ти што :^) А и со оваа изјава крајно претера - премиум лиценца на фотошоп да те вратат во нормална фотокондиција Милион пати го имам слушнато Латас како јавно кажува крајно навредливи зборови за изгледот на другите (посебно за Бранко, Весна Бендевска, Милчин итн......) Епа ќе бидам и ја малку безобразна и ќе кажам - Дали добро си ја погледнал ќерка му како изгледа и на што личи, па да ги вреѓа другите...? Не е девојката ништо крива, ама крајно иритирана сум од Латас :envy:
     
  5. esperanca

    esperanca Популарен член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2010
    Пораки:
    1.321
    Допаѓања:
    3.166
    Јас мислам дека новинарите на сител стварно од мравка направија слон.....па на секои вести само кажуваат дека сдсм на денот на изборите ќе прави крвопролевање па крвопролевање....па кога рекоа дека ќе има нешто такво...овие сителовците стварно ги исфилуваа нивните зборови и го заплашија народот
    Претеруваат веќе :@
     
    На enca.69 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. vodnicka1

    vodnicka1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2010
    Пораки:
    124
    Допаѓања:
    35
    Во паника се затоа
     
    На esperanca му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Зошто темава не е во насмевка? :^)
     
  8. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Латас глуп глуп најглуп. Леле колку ми е идвратен шо се занесува јас незнам. Еј знаете дека кога одел на одмор во Грција се претставувал Србин ???
     
    На milky-candy му/ѝ се допаѓа ова.
  9. vodnicka1

    vodnicka1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2010
    Пораки:
    124
    Допаѓања:
    35
  10. Zoza

    Zoza Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    792
    Допаѓања:
    297
  11. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Латас изгледа заборави дека Фрче тепа жени :wasntme: :lol:
     
    На milky-candy му/ѝ се допаѓа ова.
  12. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    па латас тоа и е....
    не за џабе бугарите на граница пишаа
    добредојдовте браќа македонци,
    .... у фазон но латас и таквите србомани ко него не се добредојдени
     
  13. vendiii

    vendiii Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    2.464
    Мизеријаааа !!! :tmi: :Down: :Down: :Down: :x Едниот 2 факултети има другиот Универзитетски Професор а и кандидат да ја води државава алоооо :fubar: нз каде вака ? ! :^)
     
  14. vikica.s

    vikica.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2010
    Пораки:
    192
    Допаѓања:
    59
    фрчко не е ни блиску до латас во однос на интелигенција,однос со луѓе,меѓусебни дуели.партиски не сум определена и никогаш нема да бидам,но за латас ми е смешно кога ќе слушнам дека го мразат зашто тоа е просто од завист бидејќи се што кажува тој е паметно,убаво смислено,директно,без правење лице и секако поддржано со некој факт а и темелно истражено. за разлика од фрчко кој единствено го бидува за професор зашто прекрасно предава иако вон предавања си има и сексуални нагони кон одредени студентки.
     
  15. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    Лелеее каде живееш ти? :o па фрчковски е понапред милион светлосни години од латас,латас нема ни речник ни бутур на тв на вести се изразува како да седнал во кафана...за останатото нема ни да зборам...само ќе кажам дека интелектуалната маса во мк е мн мала а масата на прост народ е огрооомнаа а латас е претставник токму на таа маса....па затоа и многу луѓе го подржуваат во неговото кафанско однесување недолично за човек на негови години како прво и основно а потоа се по ред....ми се гади кога го гледам и слушам нема грам образование елоквенција и памет...тек колумна да седнеш да му прочиташ...агресивен насилен прост сиромав на зборови...па те молам фрчковски е докажан интелектуалец...не за џабе не му реплицира на заканите....далеку е од неговото ниво...позз
     
    На Offspring, BoaVista и esperanca им се допаѓа ова.
  16. BoaVista

    BoaVista Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    3.911
    Допаѓања:
    31.650
    Пол:
    Женски
    WOW Не ми се верува дека прочитав и вакво мислење. Дефинитивно треба да се смести во темата ,,Најголемата глупост што сум ја слушнала(во случајот прочитала),,
     
  17. Vitorija

    Vitorija Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 февруари 2011
    Пораки:
    913
    Допаѓања:
    606
    :o :puke: :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :fubar: :fubar:
     
  18. NelChe

    NelChe Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 октомври 2010
    Пораки:
    348
    Допаѓања:
    277
    ^Се надмина себеси цурава. :rofl: Јас го мразам високоинтелегентниот и паметниот Латас зошто сум му љубоморна што волчица му играше стриптиз јавно! Ете признав јавно. :emo:
     
    На lolyta777 му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Леле кои бисери тоа е просто немогуќе. :x
     
  20. NelChe

    NelChe Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 октомври 2010
    Пораки:
    348
    Допаѓања:
    277
    Баш какви бисери... Охридскиот бисер може го*на да јаде :rofl: