1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Латас го повикува Фрчкоски на двобој

Дискусија во 'Политика и настани' започната од vodnicka1, 8 март 2011.

  1. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    хаххаххха, сега ја гледав рекламата на сител
    бранко ајде на избори :lol: :lol: :lol:
    е ајде де!!! :rofl: :rofl:
    луди се
     
  2. vikica.s

    vikica.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2010
    Пораки:
    192
    Допаѓања:
    59
    сите го браните фрчко зашто така ви кажале од дома???мене ми е професор,одличен е за предавање,имам и највисока оценка кај него.но само за професор го бидува и за ништо друго. да,на латас волчица му играше но на фрчко студентки му играат.па ако е во тоа 100 светлосни години фрчко пред латас, тогаш во ред.
     
  3. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    според мене и двајцата се кој од кој!
    точка
     
  4. BoaVista

    BoaVista Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    3.911
    Допаѓања:
    31.650
    Пол:
    Женски
    За ова болдираното, од искуство зборуваш или само лупаш зелени?!?
    Прашувам зошто јас кога студирав не слушнав да студентка некоја му играла на Фрчко.
     
    На vikica.s му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Ја секој ден се повеќе мислам дека овој Латас е заљубен во Грујо :^) Ама сериозна сум :!:
    Јас незнам на кој друг начин би се објаснила таа негова опседнатос со него :?:

    и офф топик ама ме потсети лудово со рекламите,незнам дали сте ја гледале таа на ЛДП :D
    Прво го покажуваат Бранко па Груевски и после вика:
    Ни ЗМИЈА ни МАГАРЕ , ЛДП
    :D :D :D
     
    На Offspring и BoaVista им се допаѓа ова.
  6. vikica.s

    vikica.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2010
    Пораки:
    192
    Допаѓања:
    59
    прво малце поработи си на речникот,затоа што израз како "лупаш зелени" не доликува на школувана девојка :D а иначе вистина е, но тоа не треба да те чуди бидејќи е секојдневие на нашите факултети.и не го прави само фрчко тоа туку многу други. како и да е секој со свое мислење :D немам намера да те убедувам во спротивното,млади сме,па во иднина ќе видиме дали добро сме мислеле, или едната од нас ќе сфати дека била во заблуда или пак можеби и двете :D
     
  7. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Ајде јас ќе ја исправам Боа...
    Лупаш глупости ^_^
     
    На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.
  8. vikica.s

    vikica.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2010
    Пораки:
    192
    Допаѓања:
    59
    си слушнала за демократија? и дека секој си има свое мислење? очигледно не! ама ако ви се тера инает океј :D
     
  9. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Секој си има право на свое мислење ,си го кажува и ужива!А не да
    реплицира на секој што има споривно мислење од неговото и да се обидува да го смени ;)
    Изгледа ова партиското мегафонство на Латас заразно било а :?: :D :D
     
  10. vikica.s

    vikica.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2010
    Пораки:
    192
    Допаѓања:
    59
    малце јас реплицирав,малце ти.партиското мегафонство на латас е заразно или на оние од а1?
     
  11. BoaVista

    BoaVista Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    3.911
    Допаѓања:
    31.650
    Пол:
    Женски
    И пак ќе те прашам дали зборуваш од искуство или?
    Јас кога студирав никој на никого не играше :D Затоа прашувам
     
  12. vikica.s

    vikica.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2010
    Пораки:
    192
    Допаѓања:
    59
    никогаш не сум била посериозна,стварно е вистина.иначе ако си студирала на правен,а не си знаела тогаш не знам што да речам.можеби не било толку актуелно,а сега само за тоа се праи муабет кај нас на факс.изминативе две години само за тоа слушаме а и кажуваат некои од искуство.ама мене не ме чуди, истово се случува на многу факултети.дечко ми од охрид ми кажуваше дека така било и на нивниот,охридскиот факултет.
     
  13. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Па што е толку чудно кога е секојдневие, уосталом, студентките никој не ги тера да му играат, нели? А јас сеуште немам видено во ударен термин, како на новинар сред емисија му игра мрсна стритизета, тој и остава пари у груда и поцрвенува :?: Ти, си видела? :?:
     
  14. vodnicka1

    vodnicka1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2010
    Пораки:
    124
    Допаѓања:
    35
    Шо има да види Латас ти едно неишљифовано , уличарско човече кој се приклонуваше на 300 страни и на крај најде каде му е вимето и си цица, работи по инструкции за тоа зема дебело. Не можам да го поднесам ради него не гледам више сител, и тој и таа водителката негова и се околу него . А го гледавте магазин НИЕ. Кој не го гледал нека го види.
     
  15. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Се извинувам за Оф топик, што се работи во магазин НИЕ? Немам гледано...
     
  16. vendiii

    vendiii Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    2.464
    Викица можеш да го мразиш тоа е твое право ама нема грам образование ? :^) Дипломирал човекот 2 факултети тоа се малку повеќе мозок :)
     
  17. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    Ниту пак јас, ај те молам просветли не...
    Инаку Латас не е достоен ни вода да му носи на Фрчко, јас стварно не знам што се замислува типов, мисли дека е паметен, дека е интересен, побезобразно и поглупо суштество(да го наречам човек, ќе му дадам комплимент, да го наречем некое животно-повторно комплимент..) во живот немам видено ниту чуено...дали си го гледала кај Јанко во емисија, мене ми се згади од неговото лигавење, морав да сменам канал толку што ме нервираше... :@
     
  18. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Јас го знам вистинскиот назив за Латас, а тоа е Амеба, едноклеточно животно во неправилна форма.
     
    На BoaVista и lolyta777 им се допаѓа ова.
  19. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    викица ова твоево ќе да е зараза др дијагноза тешко....или си заразена или имаш лоша перцепција за реалноста а тоа е еден од синдромите на заразава...а како тоа може да ни кажат од дома така да мислиме?? :o како што спомна некаде погоре?нит а1 нит сител,се зборува за фрчко и латас и еве сега кога во иста реченица ги ставив некако несоодветно ми е.шубе ми дојде пошто не би требало да се во иста реченица два различни света се...едниво каков таков интелектуалец другиов ај да не кажувам погрдни зборови сепак..позз
     
  20. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    17.194
    Допаѓања:
    235.230
    Му играле студентки на Фрчко? Кога? Еве јас сеуште сум на факултет, а неам ништо слушнато. И зошто би му играле кога со ЕКТС системот професорите и баш немаат некоја улога при оценувањето, тестовите се прегледуваат оптички, така да ова твоето не држи место.
     
    На lolyta777 му/ѝ се допаѓа ова.