Лековити кладенчиња

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од wtff, 20 јануари 2014.

 1. wtff

  wtff Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  533
  Здраво,

  Сум слушнала меѓу мои блиски луѓе дека одат да се лекуваат на водички, односно кладенчиња.

  Вие што мислите во врска со оваа тема? :)