1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лесно ли паѓате во депресија??

Дискусија во 'Канта' започната од shiny-girl, 6 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shiny-girl

  shiny-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  ...девојки,во последно време се чуствувам осамено и тажно...и стварно нешто ми недостасува а незнам што е тоа!! :( лесно се нервирам,повеќето за глупости но многу често паѓам во депресија...дајте кажете како да ги надминам таквите периоди,отии стварно некогаш е неиздржливо.. :worried:
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.539
  Допаѓања:
  31.546
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.