1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ликер

Дискусија во 'Канта' започната од cindy, 12 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  166
  има јас отворив :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Tемата е заклучена бидејќи веќе има таква recepti/recept-za-liker-t5359/
  Мислењето ќе биде преместено таму.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.