1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лилит Мун (Lilith Moon)

Дискусија во 'Коса' започната од MilaKunis, 10 февруари 2012.

 1. MilaKunis

  MilaKunis Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  25
  Ми се допаѓаат премногу фризурите на Лилит Мун и туторијалите како да си направите фризура.Сум пробала многу пати и доста се интересни.Еве неколку од нив.Сакам да слушнам каков е вашиот коментар во врска со неа и нејзините фризури. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

  Прикачени фајлови:

  На irenna му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  630
  Ми се допаѓаат плетенките што ги прави.Многу пати сум пробала да ги направам и јас ама често ги утнувам :D
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На MilaKunis му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FeminkaDoKraj

  FeminkaDoKraj Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  49
  Acerola

  ако можеш да ми дадеш линк од таа првата фризура т.е. првата слика што ја имаш ставено...ако имаш линк ако не здравје.....позз :)
   
 4. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
  Ајде беее, и тема да се отвори за секој бјути гуру на јутуб?! :fubar:
  Конкретно Лилит Мун има многу убави идеи, малку иритира со гласот и тоа фејк смајл (акцентот не ми пречи толку), но многу нејзини видеа сум ги зачувала во фејворитс.
  Ќе спомнам јас друга за која би отворила тема:
  http://www.youtube.com/user/CuteGirlsHairstyles
   
 5. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  630
  Ми се допаѓа вака,изгледа баш фино и едноставно
  [​IMG]
   
 6. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  Многу ми се допаѓаат нејзините идеи за фризури, ама многу ми е антипатична како појава бре, не знам зошто навистина, гласот убива, затоа секогаш кога ја гледам гласот е муте.
  Еве нешто што посебно ми се допаѓа. Во споилер се линковите од фризурите.

  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 0899_n.jpg
  www.youtube.com/watch?v=i2ENrYQZ4oc&lr=1

  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 3509_n.jpg
  www.youtube.com/watch?v=PCopp3wHTww&lr=1&feature=mhum

  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 7241_n.jpg
  www.youtube.com/watch?v=7i2MAYa96Gc

  http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 6078_n.jpg
  www.youtube.com/watch?v=UJU0IrbsatA