1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лимонова диета.

Дискусија во 'Канта' започната од Maroon5, 16 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Добра вечер девојки :)
  Како сте?
  Сакам да Ве прашам за Лимонова диета, ја имате пробено??
  Цела чаша лимон пиете или??
  Инаку на диета сум од понеделник, и цврста сум решена да ослабам, многу пати сум се откажувала :@ , јадам житарици ама некако не ми се сигурни тие, да не дебелеат://, и овошје и зеленчук, и ослабнета сум 3 килограми ха-ха :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.