1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лимфангином

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од nevenask, 18 јануари 2021.

 1. nevenask

  nevenask Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Женски
  zdravo, dali ima nekoj iskustvo so ovaa dijagnoza?
   
 2. tanjita

  tanjita Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  976
  Допаѓања:
  3.096
  Пол:
  Женски
  Кои се симптомите ?