1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Липоми

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Vega, 21 јануари 2010.

 1. Vega

  Vega Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  25
  Тоа се лојни жлезди кои знаат да си пораснат кај ке им текне..и најчесто кај нас ги оперираат...додуша незнам дали воопшто постои некаква друга опција...ако некој знае или имал искуство со липоми плс кажете.
   
 2. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.455
  docna ja vidov temava jas imav na gorniot kapak na okoto mi preporacaa operacija no ne otidov mi bese strav i mi pomina po nekoe vreme pa sega e se vo red