1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Липофилинг

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Kikiccc, 17 август 2020.

 1. Kikiccc

  Kikiccc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2017
  Пораки:
  860
  Допаѓања:
  875
  Пол:
  Женски
  Здраво, не најдов ваква тема дотолку има може да ме префрлите.

  Сакам да ве прашам некој од искуство или ваше мислење...

  Планирав да го пополнам на лицето но ми кажаа се вика липофилинг и дека се зема маст од стомако.

  Ќе биде локално.

  Но ме интересира дали е болно, и кај кој доктор е најдобар и колку е цена..
  Благодарам однапред :*